. . .

Eterinių aliejų rinkinys "TRIO"

118,07 €

DIDMENINĖ KAINA 98,39 €

Mūsų eterinių aliejų trio sumaišo gryną sodrių augalinių ir natūralių terpenų esenciją, kad įkvėptų jausmus ir subalansuotų protą. Šiame rinkinyje yra visi trys jūsų mėgstamiausi eteriniai aliejai: energinis eterinis aliejus, imuniteto eterinis aliejus ir ramybės eterinis aliejus.

Eterinius aliejus galima tepti akupresūros vietose, tokiose kaip vidinė riešo dalis, kaklas ir smilkiniai, arba įpilti į aliejaus difuzorių, kad terapiniai aromatai pasklistų po visą kambarį.

Energijos eterinis aliejus – Bergamotas, apelsinas, raudonėlis, rozmarinas ir eukaliptas derinami su terpeno limonenu ir meistriškai suformuotu „Bibong“ vaistažolių ekstraktu.

Ramybės eterinis aliejus – ramunė, vanilė, rožė, levanda, ylang ylang ir terpeno linalolis.

Imuniteto eterinis aliejus – greipfrutas, citrinvytis, rozmarinas ir pipirmėtė, kruopščiai sukurtas „Bibong“ žolelių mišinys ir terpeno beta-kariofilenas.

Rinkinyje yra:

1 x energijos eterinis aliejus
1 x ramybės eterinis aliejus
1 x imuniteto eterinis aliejus

Naudojimas: Vietinis naudojimas: įlašinkite 1 lašą eterinių aliejų į 3-4 lašus nešiklio aliejaus (pvz., riešutų aliejaus, migdolų aliejaus, saulėgrąžų aliejaus, alyvuogių aliejaus ir kt.) Ir, jei norite, tepkite akupresūros taškus.

Aromatinis naudojimas: pridėti prie difuzoriaus, kaip nurodyta.

Dėmesio: Prieš naudodami išbandykite aliejų ant nedidelio odos ploto.